Brooklyn Netsi poraženi na domaćem parketu, Džananu Musi mizerna minutaža

Košarkaši Brooklyn Netsa poraženi su sinoć na domaćem parketu od Indiana Pacersa rezultatom 118:108.

Pacersi su, iako su imali zaostatak u prvom dijelu igre od tri poena, u drugom poluvremenu ipak zaigrali odlučnije te stigli do prvog trijumfa u tekućoj sezoni (pretrpjeli tri poraza do sada).

Najefikasniji u timu pobjedničke ekipe bili su Domantas Sabonis (29 poena, 8 skokova, 4 asistencije), Jeremy Lamb (25 poena, 7 skokova, 1 ukradena lopta) i Malcolm Brogdon (21 poen, 8 skokova, 13 asistencija).

Najviše koševa u redovima Brooklyna postigao je Kyrie Irving, čak 28. Tome je još dodao sedam skokova, 6 asistencija i jednu ukradenu loptu.

Bosanskohercegovački košarkaš Džanan Musa na terenu je proveo nešto više od jedne minute (1m 14s), a za to vrijeme nije uspio pogoditi nijedan koš.

Nakon četiri odigrana susreta Brooklyn Netsi su 12. na tabeli Istočne konferencije sa omjerom 1:3.