Džanan Musa nastupio u pobjedi Brooklyna protiv Rocketsa

Brooklyn Netsi sinoć su u svom Barclays Centru ostvarili drugu pobjedu u sezoni protiv Houston Rocketsa rezultatom 123:116.

Gostujuća ekipa okončala je prvu četvrtinu u svoju korist (24:33), ali je ipak Netsima pripalo poluvrijeme sa dva poena prednosti (61:59). U drugom dijelu susreta domaći tim igra mnogo bolje, te zasluženo dolazi do druge ovosezonske pobjede.

Najefikasniji u redovima Brooklyna bio je Taurean Prince ubacivši 27 poena. Tome je dodao 12 skokova i imao jednu asistenciju i ukradenu loptu. Na parketu je proveo preko 34 minute.

Za Rocketse je najviše koševa ubacio James Harden, čak 36. Imao je još 8 asistencija te 5 skokova.

Bosanskohercegovački košarkaš Džanan Musa je nastupio u pobjedi domaćina, a na parketu je proveo nešto više od četiri minute.

Nakon pet odigranih utakmica Brooklyn Netsi se nalaze na 6. poziciji Istočne konferencije sa omjerom 2-3.