Golijada u Berlinu, Ibišević i Bičakčić pogađali (VIDEO)

Hertha i Hoffenheim podijelili su bodove u sjajnom susretu 12. kola njemačke Bundeslige odigravši 3:3.

Gosti su već nakon 10 minuta igre imali dva gola prednosti, a pogađali su Demirbay (1. minuta)  i Kramarić (10. minuta).

Dvije minute poslije Herthu je u igru vratio nekadašnji reprezentativac Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević kada na ‘odbijenicu’ sjajno posprema loptu u gol Baumanna.

To je bio i konačan ishod prvog dijela utakmice.

Hoffenheim je ponovo povisio prednost, a ovaj put zahvaljujući bh. reprezentativcu Erminu Bičakčiću. Igrala se 55. minuta, a ovo je ujedno bio i prvi gol za defanzivca Zmajeva ove sezone.

Do kraja meča domaća ekipa pravi pritisak, što im se u konačnici isplatilo. Bod u Berlinu ostaje zahvaljujući pogotcima Leckiea (71’) i Lazara (87’).