Hoffenheimu puni plijen sa gostovanja u Koelnu, Bičakčić nije ulazio u igru

Prvi susret 11. kola Bundeslige večeras su odigrali Koeln i Hoffenheim, a susret je okončan rezultatom 1:2.

Domaći tim je prvi stigao do vodstva, i to u 34. minuti. Strijelac je bio Jhon Cordoba, a asistirao mu je Louis Schaub. Ovaj rezultat je ostao na semaforu nakon prvih 45 minuta duela.

Gosti su drugo poluvrijeme sjajno otvorili, te ubrzo došli do poravnanja. Egzekutor u 48. minuti za 1:1 na asistenciju Sebastiana Rudyja bio je Sargis Adamyan.

Šestu pobjedu u nizu za goste u posljednjim minutama susreta, tačnije u 97. minuti donosi Jurgen Locadia kada iskorištava najstrožiju kaznu i pogađa sa 11 metara.

Ekipi Koelna je ovo bio četvrti uzastopni poraz.

Bosanskohercegovački reprezentativac Ermin Bičakčić je susret odgledao s klupe za rezervne igrače. Ovo je drugi duel u nizu u kojem naš internacionalac nije dobio ni minute igre.