Netsi poraženi, Džanan Musa ubacio dvocifren broj koševa (VIDEO)

Košarkaši Brooklyn Netsa sinoć su u Talking Stick Resort Areni poraženi od domaćih Phoenix Sunsa rezultatom 138:112.

Sunsi nisu dopustili gostujućem timu da bilo koju četvrtinu privedu u svoju korist, pa su na kraju zasluženo upisali šesti ovosezonski trijumf.

Brooklynu je ovo bio peti poraz u tekućoj sezoni.

Najefikasniji u redovima pobjedničke ekipe bio je Devin Booker. Postigao je 27 poena, imao dva skoka i 9 asistencija. Na parketu je proveo nešto više od 32 minute.

Za gostujući tim je najviše koševa ubacio Spencer Dinwiddie (18). Još je imao 3 skoka i šest asistencija.

Bosanskohercegovački reprezentativac u redovima Netsa Džanan Musa imao je solidnu partiju. Za nepunu 21 minutu na parketu uspio je postići 12 poena, a još je upisao i šest skokova.