Nurkić odličan u uvjerljivoj pobjedi Portlanda protiv Bucksa (VIDEO)

Košarkaši Portland Trail Blazersa su noćas savladali Milwaukee Buckse rezultatom 118:103, te upisali osmu ovosezonsku pobjedu.

Domaći tim imao je potpunu kontrolu, te ni u jednom dijelu meča nisu dopustili prednost Bucksima (33:31; 24:20; 34:26; 27:26).

Blazerse je do pobjede vodio McCollum postigavši nevjerovatnih 40 poena, a tome je dodao 5 skokova i šest asistencija za 36 minuta na parketu. U redovima gostujućeg tima istakao se Antetokounmpo sa 23 postignuta koša uz devet skokova i 6 asistencija.

Jusuf Nurkić pružio je dobru partiju, a vrlo blizu bio je svog šestog double-double učinka. Bosanskohercegovački centar je proveo na terenu 25 minuta, a za to vrijeme je postigao 12 poena i upisao 8 skokova uz tri asistencije.

Nakon 10 odigranih utakmica Blazersi su na učinku od 8 pobjeda i tri poraza.