Nurkiću nezapaženi poeni, Musa nastupio u porazu Brooklyna (VIDEO)

Portland Trail Blazersi su kao gosti savladali Indiana Pacerse rezultatom 103:93.

Ovo je bila četvrta pobjeda za Blazerse u tekućoj sezoni NBA, a na istom učinku su i košarkaši Indiane, uz tri poraza.

Najefikasniji na meču bio je Oladipo iz poražene ekipe s 21 postignutim poenom, a tome je dodao sedam asistencija i devet skokova. Gostujuću ekipu do pobjede su predvodili Collins i McCollum koji su postigli zajedno 34 poena.

Bosanskohercegovački košarkaš Jusuf Nurkić je na parketu proveo 17 minuta i za to vrijeme upisao po pet poena i skokova, a imao je i dvije asistencije.

Džanan Musa je u porazu Brooklyna na domaćem parketu od New Yorku od Knicksa s 115:96 postigao 2 poena, a proveo je četiri minute na terenu.