Nurkiću novi double-double učinak, Brooklyn vratio Musu (VIDEO)

Portland Trail Blazersi su nakon poraza od Lakersa prije nešto više od 24 sata jutros ubjedljivo slavili na domaćem parketu protiv Minnesote Timberwolves rezultatom 111:81.

Gostujući tim bio je nemoćan, što će dovoljno reći činjenica da u svoju korist nisu uspjeli dobiti nijednu četvrtinu igre.

Nejefikasniji u dresu Portlanda bio je naš reprezentativac Jusuf Nurkić koji je ostvario novi double-double učinak. Bh. košarkaš je postigao 19 poena, te upisao 12 skokova i dvije asistencije. Na parketu je proveo 23 minute.

Karl-Anthony Towns je na suprotnoj strani ubacio 23 koša, a odigrao je 25 minuta meča.

Džanan Musa ekspresno je vraćen u redove Brooklyn Netsa nakon odlične partije koju je pružio za Long Island Netse, inače filijalu ovog tima.

Naš mladi košarkaš je u pobjedi Brooklyna protiv Philadephie rezultatom 122:97 dobio nezapaženu minutažu (3′), a za to vrijeme je uspio postići 4 poena.