Ubjedljiv poraz Long Island Netsa, Džanan Musa dvocifren (VIDEO)

Košarkaši Lond Island Netsa sinoć su kao gosti pretrpjeli ubjedljiv poraz kod Canton Chargea rezultatom 151:125.

Prvo poluvrijeme bilo je pokazatelj da će gostujući tim upisati četvrti ovosezonski poraz, budući da je Canton na odmor otišao sa 16 poena razlike. U drugom dijelu susreta domaći tim je samo potvrdio pobjedu.

Najefikasniji u pobjedničkoj ekipi bili su Levi Randolph i Bonzie Colson koji su kombinovano postigli 50 koševa.

U Netsima se posebno istakao Kamari Murphy postigavši 25 poena.

Bh. košarkaš Džanan Musa na parketu je proveo 26 minuta, a za to vrijeme je postigao 22 poena, upisao dvije asistencije, i tri skoka, te imao jednu blokadu i jednu oduzetu loptu.

Netsi nakon 12 odigranih mečeva zauzimaju treću poziciju Atlantičke divizije, a imaju skor od osam pobjeda i četiri poraza.

U narednom kolu razvojne NBA lige očekuje ih meč protiv Fort Wayne Mad Antsa, također na gostujućem terenu.